Знайдений засіб боротьби з небезпечними формами раку

11,6 т.
Знайдений засіб боротьби з небезпечними формами раку

У США вчені з Інституту дослідження раку Dana-Farber визначили молекулярні мішені в злоякісних клітинах двох агресивних формах раку.

Йдеться про синовіальної саркоми і злоякісні рабдоідні пухлини, які в основному виникають у дітей у віці до двох років, вражаючи мозок, нирки і інші органи, пише MedicalXpress.

З'ясувалося, що розвиток цих форм раку відбувається через комплекс ncBAF, який бере участь в регуляції активності низки генів.

Знайдений засіб боротьби з небезпечними формами раку
Відео дня

Крім того, даний комплекс відіграє важливу роль в упаковці хроматину - речовини хромосом, що складається з ДНК, РНК і білків.

Дослідникам також вдалося з'ясувати, що в ncBAF є унікальні субодиници BRD9 і GLTSCR1, які не зустрічаються в інших подібних комплексах.

Експерименти показали, що їх придушення за допомогою спеціальних з'єднань порушує проліферацію (розподіл) злоякісних клітин і гальмує розвиток пухлин. Надалі це дослідження допоможе розробити нові методи лікування синовіальної саркоми і рабдоідних пухлин, впевнені вчені.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше вчені з'ясували, що в лікуванні раку легенів можна використовувати наночастинки золота.

Знайдений засіб боротьби з небезпечними формами раку

Цей дорогоцінний метал збільшує ефективність ліків, призначених для боротьби із злоякісними пухлинами.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки