МоваЯзык

/ Онкологія

Знайдено ще один спосіб побороти невиліковний рак

Американські вчені знайшли спосіб активувати імунну систему для боротьби із злоякісними пухлинами, які майже не піддаються лікуванню.

Так, вони з'ясували, що зниження активності специфічного мембранного білка - калієвого каналу KCa3.1 - у пухлинах відбувається через аденозину - з'єднання, яке в патологічних тканинах накопичується у великих кількостях. Аденозин є супрессором імунної системи, однак фахівці довели, що придушення лімфоцитів відбувається опосередковано, через мембранний білок, а не через будь-який сигнальний шлях, пише "Лента.ру".

Виявилося, що вони перешкоджають проникненню в новоутворення цитотоксичних Т-лімфоцитів (Т-кілерів) - клітин, які знищують пошкоджені або злоякісні клітини організму.

Вчені вважають, що препарат, який відновлює прохідність KCa3.1, допоможе, в свою чергу, Т-кілерам потрапити в пухлину, не дивлячись на присутність аденозину. У поєднанні з імуномодуляторами така терапія буде ефективною в боротьбі з несприйнятливим до лімфоцитів раком.

Як повідомляв "Обозреватель", швейцарські вчені зуміли створити спеціальне татуювання, яке допоможе визначити рак на ранній стадії.

Підпишись на Telegram-канал і подивись, що відбудеться далі!

0
Коментарі
0
2
Смішно
3
Цікаво
1
Сумно
0
Треш

Блоги медицини

Новини медицини

Новини медицини