Знайдено спосіб швидкого лікування раку

21,6 т.
Знайдено спосіб швидкого лікування раку

Для швидкого і ефективного лікування раку необхідно одночасне придушення hTERT (теломеразная зворотна транскриптаза людини) і здатності теломерази подовжувати кінчики хромосом.

До такого висновку прийшли вчені Дитячого медичного дослідницького інституту в Австралії. Про це повідомляє MedicalXpress.

Згідно з дослідженням, hTERT посилює активність білків, які захищають ДНК ракових клітин. При цьому основною функцією теломерази є подовження теломер – кінцевих ділянок хромосом, які захищають ДНК від пошкоджень, викликаних репликацией генетичного матеріалу при діленні клітини. З кожним поділом довжина теломер скорочується.

Відео дня

Вчені дізналися, що придушення однієї лише теломерази виявилося неефективним способом боротьби з пухлинами оскільки клітини повинні пройти багато циклів ділення, перш ніж теломери виявляться досить виснажені.

розвиток раку

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше вчені розвінчали популярний міф про рак і старінні.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки