Звичайні ліки: знайдено несподіваний засіб від раку

28,0 т.
Звичайні ліки: знайдено несподіваний засіб від раку

Препарати, призначені для зниження рівня ліпопротеїнів у крові (статини), підвищують ефективність хіміотерапії для боротьби з раком крові.

До такого висновку прийшла група американських дослідників, пише "Лента.ру".

Відзначається, що статини є групою препаратів, які вводять пацієнтам для зниження вмісту в крові жирів, що збільшують ризик розвитку атеросклерозу.

Вони зазвичай використовуються для зниження рівня тригліцеридів і ліпопротеїнів низької щільності, які є переносниками так званого поганого холестерину і сприяють серцево-судинним захворюванням і передчасній смерті.

Відео дня

Учені довели, що препарат симвастатин підвищує ефективність протипухлинного препарату венетоклакса у мишачої моделі хронічного лімфолейкозу.

Як повідомляв OBOZREVATEL, учені в США знайшли новий спосіб пригнічення росту ракових пухлин за допомогою доставки в злоякісні клітини синтетичних нуклеотидів.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки