МоваЯзык

/ Онкологія

З'ясувалася смертельна небезпека болів у горлі: в чому суть

Вчені з Університету Ексетера з'ясували, що болі в горлі, не пов'язані з грипом, застудою та іншими частими захворюваннями, можуть сигналізувати про розвиток онкології.

В рамках тривалого дослідження за участю 800 пацієнтів експерти прийшли до висновку, що болі в горлі, особливо в поєднанні з вушним болем, задишкою або труднощами під час ковтання їжі, збільшують ризик появи злоякісного утворення більш ніж на 5%.

Тим часом, хрипоту пов'язують з 2,7% ризику розвитку раку, пише Eurekalert.

"Наша робота дає нове розуміння комбінацій симптомів, які онкологи повинні враховувати при діагностиці. Так, ми продемонстрували, що болі, які вважалися раніше рідкісними і несерйозними насправді є вкрай тривожним сигналом", - пояснив співробітник Медичної школи Університету Ексетера професор Віллі Гамільтон.

З'ясувалася смертельна небезпека болів у горлі: в чому суть

Vennells

Також зазначається, що на рак гортані, в основному, хворіють чоловіки - на сильну стать припадає близько 80% випадків цього виду онкології.

Серед факторів, що викликають захворювання, перші два місця займають куріння й алкоголь.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше вчені зі Стенфорда розробили новий метод рентгенотерапії онкологічних захворювань, при якому сеанс опромінення скорочується з декількох хвилин до декількох секунд.

Ми в Telegram! Підписуйся! Читай тільки найкраще!

0
Коментарі
1
0
Смішно
3
Цікаво
0
Сумно
0
Треш

Блоги медицини