Вчені описали найкрасивіші очі

20,9 т.
Вчені описали найкрасивіші очі

Дослідження вчених показали, що люди з темним кільцем навколо райдужної оболонки ока здаються іншими більш привабливими.

Як пише "Сегодня", досліди вчених були проведені з метою встановити вплив лімбальних кілець на перші враження від людини. Експерти впевнені, саме лицьова привабливість відображає здоров'я людини.

У дослідженні взяли участь кілька сотень людей. Протягом трьох годин вони переглядали і оцінювали низку осіб, деякі з яких мали кільця навколо райдужної оболонки очей. Після фахівці виявили, що обличчя з лимбальними кільцями мають тенденцію вважатися більш здоровими, ніж осличчя без них.

Відео дня

Вчені додали, що кільця навколо райдужної оболонки з часом стають менш помітними, оскільки знижується здоров'я і людина старіє.

Як раніше повідомляв "Обозреватель", медики розповіли про проблеми із зором, які повинні змусити людину записатися на прийом до офтальмолога.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки