Запропоновано ефективний спосіб знизити навантаження на очі

12,6 т.
Запропоновано ефективний спосіб знизити навантаження на очі

Що таке правило 20-20-20 і як воно може допомогти зняти напругу з очей людям, які працюють за комп'ютером.

Про це повідомляє Medical News Today.

Правило 20-20-20 було розроблено каліфорнійським окулістом Джеффрі Аншель як легке нагадування про те, щоб робити перерви і запобігти втомі очей.

Дотримуючись цього правила, людина робить 20-секундну перерву після 20 хвилин роботи за монітором. Під час перерви потрібно сфокусуватися на об'єкті на відстані 20 футів (трохи більше 6 метрів), що розслабить м'язи очей.

Відео дня
Правило 20-20-20 знижує навантаження на очі

Періодичне перефокусування на віддалених об'єктах при використанні комп'ютера зменшує втому очей, сльозотечу або їх сухість, а також погіршення зору.

Американська оптометрична асоціація та Американська академія офтальмології рекомендують застосовувати це правило як спосіб зменшити навантаження на очі.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки