"Переключилося" навіть на дітей: лікар розповіла про небезпечне захворювання

18,1 т.
'Переключилося' навіть на дітей: лікар розповіла про небезпечне захворювання

Таке захворювання, як ревматоїдний артрит стрімко "помолодшало" останнім часом.

Про це в ефірі Oboz.TV розповіла лікар-ревматолог Людмила Смоліна.

За її словами, останнім часом до неї звертається все більше молодого населення. "Якщо раніше зверталися зі скаргами люди більш старшого покоління, то зараз навіть у дітей ми можемо спостерігати ранні прояви ювенільного ревматоїдного артриту, який може перерости в ревматоїдний артрит", - говорить вона.

Медик додає, що серед причин розвитку захворювання: стрес, екологія, генетична схильність. "Всі ці фактори провокують ранні прояви хвороби і більш часті звернення пацієнтів", - додає вона.

Відео дня

"Умовно причини розвитку аутоімунних захворювань можна розділити на зовнішні і внутрішні. Якщо говорити в загальному про аутоімунних захворюваннях, то зовнішніми факторами може бути стрес, переохолодження, тривале інфекційне захворювання, фізичні навантаження і травматизація. Що стосується внутрішньої, генетичної причини, то поки що точно не доведений зв'язок", - зазначає лікар.

Що стосується саме ревматоїдного артриту, то частіше за все - це генетичний фактор.

Зазначимо, що лікування артриту дуже важливо, тому що його відсутність може призвести до незворотного пошкодження суглобів. Раннє і правильне лікування може допомогти зменшити пошкодження суглобів і болю в суглобах.

Як раніше повідомляв "Обозреватель", хірурги розповіли, що популярні взимку "угги" можуть завдати серйозної шкоди здоров'ю.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки