МоваЯзык

/ Ортопедія

Травма Бесєдіна: як надовго він вибув з гри на думку травматологів

7.6т
Читати матеріал російською

Вчора ввечері під час матчу Артем Бесєдін, форвард збірної України, під час гри в 1/8 фіналу Євро-2020 був травмований. Він був змушений покинути поле за допомогою медиків, не спираючись на травмовану ногу.

Ще вчора не було відомо, наскільки небезпечна травма, хоча фото моменту удару в область коліна облетіла всі ЗМІ. У соцмережах йшло активне обговорення інциденту, а під постом Антона Шкіряка, Головного лікаря Медичного центру "Клініка Шкіряка", лікарі ділилися своїми теоріями щодо діагнозу та прогнозу.

На думку Євгена Рахімова, були пошкоджені меніски та зв'язки, реабілітація може зайняти близько року. Максим Малимоненко з "Центру інноваційних медичних технологій НАН України" підтримав гіпотезу щодо зв'язок колінного суглоба. Також він висловив припущення з приводу перелому виростків гомілки. Про можливу тривалість реабілітації він висловився невизначено – довго.

Лікар ортопед-травматолог з Інституту травматології та ортопедії Вова Подик припустив пошкодження передньої хрестоподібної зв'язки, меніска і латеральної колатеральної зв'язки. При успішній операції та адекватної реабілітації, імовірно, на повне відновлення буде потрібно як мінімум рік.

Травматолог-ортопед Артем Беспаленко висловився на користь імпресійного перелому, пошкодження задньої, латеральної зв'язок і меніска. На його думку, на реабілітацію потрібно мінімум пів року.

Травма Бесєдіна: як надовго він вибув з гри на думку травматологів

Первинне обстеження Бесєдіна провів головний лікар збірної України Артур Глущенко. Попередньо він виявив пошкодження декількох м'язів ноги, несумісні з подальшою участю у грі. За словами Олександра Шовковського, через цю травму Євро-2020 для футболіста завершено. Бесєдін повернувся до Києва і вже пройшов МРТ-обстеження.

Знімки показали перелом виростків стегнової кістки без зміщення, часткове пошкодження задньої хрестоподібної зв'язки, часткове пошкодження внутрішньої та зовнішньої бічної зв'язки.

Травма була викликана ударом прямої ноги у колінний суглоб, що призвело до гіперекстензії (перерозгинання). Тактика лікування ще не визначена, з приводу неї ведуться консультації як з травматологами, так й з хірургами. Попередньо оперативне втручання не потрібно, буде проводитися тільки консервативне лікування.

Шведський гравець визнав, що отримав заслужене покарання, хоча не хотів завдати шкоди нашому футболістові. Він вибачився, проте це вже ніяк не вплине на те, що Бесєдін не зможе взяти участь у 1/4 фіналу Євро-2020, а відновлення займе приблизно пів року.

Підпишись на наш Telegram. Надсилаємо лише "гарячі" новини!

0
Коментарі
0
0
Смішно
0
Цікаво
0
Сумно
0
Треш

Блоги медицини