Як лікувати дифтерію: кілька надійних засобів

38,6 т.
Як лікувати дифтерію: кілька надійних засобів

Дифтерія - серйозне інфекційне захворювання. Його провокують бактерії, які потрапляють в організм повітряно-крапельним шляхом через рот та ніс. Велику частину часу збудник залишається в горлі, тому симптоми спершу можуть нагадувати ангіну або ГРВІ.

Читайте: МОЗ помилився? Лікар зробив гучну заяву про дифтерію в Україні

До основних симптомів дифтерії відноситься лихоманка, втрата апетиту, біль в горлі, головний біль і набряк в області шиї.

Точно діагностувати дифтерію можна за допомогою лабораторних досліджень, зокрема, виділення коринебактерій дифтерії.

Після постановки точного діагнозу, лікар призначає ефективний у вашому випадку антибіотик, а також ряд допоміжних препаратів.

Відео дня

Але крім прийому ліків, можна приймати і ці домашні засоби:

Читайте: 10 відповідей на питання про вакцинацію дорослих від дифтерії

  • Часниковий сік

Часник, як відомо, має противірусну і антибактеріальний дією. Тому і у випадку з дифтерією він буде ефективним.

Щоб ефект наступив швидше, подрібніть 2 зубчики часнику, вичавте сік і випийте його. Намагайтеся протягом 10 хвилин більше нічого не пити і не їсти. Повторюйте процедуру тричі на день.

Читайте: Дифтерія в Україні: що це за хвороба і як з нею боротися

  • Ананас

Протягом дня пийте сік ананаса. Завдяки своєму складу він допомагає знищити бактерії, вивести токсини і позбутися від нальоту на слизових оболонках.

  • Морська сіль

Після їжі полощіть горло розчином морської солі (чайна ложка на склянку води). Цей засіб допомагає вгамувати біль і розслабити гортань.

Раніше "МедОбоз" повідомляв, що українців попередили про спалах дифтерії.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки