В Індії народилася дівчинка з трьома головами: моторошні фото і відео 18+

912,7 т.
Дівчинка з трьома головами

У четвер, 11 липня, в штаті Уттар-Прадеш (Індія) народилася "триголова" дівчинка, яка страждає рідкісною хворобою.

Лікарі виявили у дитини енцефалоцеле — вроджену ваду розвитку черепа і головного мозку, при якій частина мозкової речовини виявляється поза черепною коробкою. Про це написала Lenta.ru з посиланням на таблоїд The Sun (щоб подивитися фото, доскрольте до кінця сторінки).

Через дефект кісткової тканини здається, що у дівчинки з потилиці ростуть ще дві голови, написало видання.

Дівчинка з трьома головами

Лікарі відзначили, що вагітність новоспеченої матері проходила без ускладнень. На даний момент медики з'ясовують, що стало причиною такої аномалії у немовляти.

"Це захворювання вкрай рідкісне. Тіло дитини не до кінця розвинулося. Ми зробимо МРТ, після чого проведемо операцію і відділимо "голови", — підкреслив представник лікарні Раджеш Тхакур.

Дівчинка з трьома головами

Як повідомляв OBOZREVATEL, в Індонезії живе дитина з двома лицями і двома мізками в одній голові. Така патологія трапляється в одному з 250 тисяч випадків.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки