МоваЯзык

/ mamaclub

Одне тіло на двох: у Ємені народилися рідкісні сіамські близнюки

У Ємені народилися рідкісні сіамські близнюки-дицефали, які мають дві голови й одне тіло на двох.

Про це повідомляє The Daily Mail. Батьки малюків побоюються, що зможуть врятувати тільки одного з них, оскільки лікарі наполягають на лікуванні за межами країни.

Відзначається, що Абдул Халік і Абдул Рахім народилися в січні. Перші дні свого життя вони провели в інкубаторі у відділенні інтенсивної терапії в лікарні Аль-Таура в Сані.

Керівництво дитячого відділення лікарні відзначило, що стан близнюків поки досить стабільний, однак погіршення можуть відбутися в будь-яку хвилину.

Діти вимагають додаткового догляду, що посилюється тим, що в Ємені відбуваються військові дії. "Зараз ми шукаємо фінансування і допомогу, щоб можна було забезпечити належне медичне обслуговування у зв'язку з їхнім критичним станом здоров'я і вивести їх із Ємену", – розповіли в лікарні.

За словами батька хлопчиків, він не хоче щоб їх розділяли, адже в цьому випадку існує велика ймовірність, що один із них помре. "Я хочу, щоб із моїми дітьми нічого не сталося. Я готовий прийняти те, що подарував мені бог", – поділився він.

Згідно з даними американських генетиків, поширеність сіамських близнюків раніше становила 1 із 50 000 до 100 000 новонароджених, 11% із них – дицефали. У деяких випадках дітей можна розділити, але успіх залежить від того, які органи діляться, і від майстерності хірургів.

Як повідомляв OBOZREVATEL:

Підписуйся на наш Telegram. Отримуй тільки найважливіше!

Місце
0
Коментарі
5
0
Смішно
5
Цікаво
15
Сумно
4
Треш

Блоги медицини