Перший випадок у світі: китаянка захворіла новим пташиним грипом

9,6 т.
Пташиний грип

У Китаї зареєстрували перший випадок зараження людини вірусом пташиного грипу H7N4.

Про це повідомляє РИА Новости з посиланням на Державний комітет у справах охорони здоров'я та планового дітонародження КНР.

"Державний комітет у справах охорони здоров'я та планового дітонародження КНР 13 лютого 2018 року зареєстрував перший випадок зараження людини вірусом пташиного грипу H7N4. Зараженою виявилася 68-річна жінка, яка проживає в повіті Ліян округу Чанчжоу в провінції Цзянсу", - сказано в повідомленні.

Відео дня

Також у відомстві розповіли, що в кінці грудня 2017 року жінка контактувала з живою птицею. Після цього у неї з'явилися симптоми, які вказували на застуду.

Після цього китаянка поступила до лікарні, де їй поставили діагноз важка пневмонія. Тільки в лютому аналізи жінки були направлені в центр із контролю та профілактиці захворювань, де встановили, що вона інфікована вірусом H7N4.

Епідеміологи перевірили 28 осіб, які вступали в контакт з інфікованою, проте не виявили зараження.

Як повідомляв "Обозреватель", експерименти на лабораторних тваринах показали успіх у створенні нового вірусу грипу, який у майбутньому може стати ефективною вакциною проти нього ж.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки