МоваЯзык

/ Флебологія

Наукове відкриття позбавляє від венозної недостатності та тромбофлебіту

Від часів, коли далекі предки людини навчилися ходити на двох ногах, наші нижні кінцівки несуть на собі додаткове навантаження. Платою за прямоходіння є також підвищений знос кровоносних судин на ногах, який рано чи пізно виливається в венозну недостатність, а при більш негативному розвитку подій - у тромбофлебіт.

Перші стадії захворювання виглядають як усім відома венозна "сітка" на ногах. Найчастіше додатковими факторами розвитку венозної недостатності і тромбофлебіту є:

- тривале перебування на ногах (найчастіше з цією проблемою стикаються продавці, офіціанти, перукарі, працівники інших професій, що вимагають тривалого знаходження стоячи);

- вагітність, оскільки, крім зайвої ваги, плід заважає нормальному кровообігу в малому тазу;

- надмірна вага, оскільки це є додатковим навантаженням на нижні кінцівки та кровоносну систему загалом;

- гормональний дисбаланс;

- паління, тому що нікотин погано впливає на кровоносні судини.

До шкідливих факторів слід також віднести частий підйом вантажів, тісний одяг, навіть чхання або кашель - фактори, при яких підвищується внутрішньочеревний тиск. Як наслідок, порушується робота клапанів судин, і кров перестає нормально циркулювати по кровоносній системі, а в нижніх кінцівках відбувається застій крові, що викликає запальні процеси, порушення роботи кровоносних судин ніг.

Симптомами ускладнень венозної недостатності на стадії, коли вже час вживати серйозних заходів, відносять:

- набряки ніг;

- біль;

- відчуття важкості в ногах, особливо наприкінці дня;

- часті судоми литкових м'язів.

Відсутність своєчасного лікування може призвести до:

- розвитку тромбофлебіту;

- тромбозу глибоких вен;

- кровотеч.

ВЕНОДА - комплексне рішення проблем венозної недостатності

Лікування венозної недостатності має бути спрямоване на боротьбу як із причинами, так і з наслідками захворювання. Таким чином, необхідно застосовувати препарати місцевої дії для зняття набряків, судом, болю, але також важливо приймати венотонічні засоби системного дії. Венотоніки - це препарати, регулярний прийом яких нормалізує стан кровоносних судин, а також попереджає появу і розвиток венозної недостатності.

В результаті пошуків комплексного вирішення зазначених проблем австрійські вчені з компанії SANWEZZA розробили венотонік ВЕНОДА® - гель і капсули, при виробництві яких застосовувалися рослинні екстракти французьких компаній EUSA і NATUREX.

В результаті були виготовлені два венотонічні препарати:

- капсули ВЕНОДА® для системного застосування при венозній недостатності;

- гель ВЕНОДА® для зовнішнього застосування.

Компоненти капсул ВЕНОДА® мають ангіопротекторну, венотонізуючу, протинабрякову, антіагрегантну і аналгетичну дію.

Капсули ВЕНОДА® містять:

- екстракт насіння кінського каштана, що містить вітаміни груп А, К, Р і В, біофлавоноїди, есцин;

- есцин, який пригнічує запалення, підвищує тонус судин, зміцнюючи їх стінки, сприяє поліпшенню кровообігу, циркуляції лімфи, попереджаючи розвиток набряків, усуваючи один з найбільш негативних симптомів - відчуття тяжкості в ногах, що посилюється наприкінці робочого дня.

- диосмін і гесперидин, що містяться в плодах помаранчевого (апельсинового) дерева, зміцнюють стінки судин, сприяють активізації судинного тонусу, що знижує застій крові і лімфи, сприяють поліпшенню мікроциркуляції і трофіки в тканинах, проявляючи антиагрегантний і протинабряковий ефект. Гесперидин, крім того, має також антиоксидантні властивості.

Для стійкого тривалого венотонічного ефекту капсули ВЕНОДА® рекомендується застосовувати курсами, по 2-3 місяці, приймаючи по 2-3 капсули протягом дня. ВЕНОДА® допомагає не тільки при венозної недостатності нижніх кінцівок - його венотонічний ефект також сприяє зменшенню гемороїдальних вузлів.

Якщо ви хочете якомога швидше позбутися симптомів венозної недостатності - набряків ніг, відчуття важкості і втоми в ногах, застосовуйте одночасно з капсулами ВЕНОДА® також і гель ВЕНОДА®.

Гель ВЕНОДА® прискорить лікування венозної недостатності і тромбофлебіту

Гель ВЕНОДА® містить, крім екстракту кінського каштана, троксерутин, а також ментол і екстракт екзотичної рослини Гінкго білоба.

Троксерутин має яскраво виражений ангіопротекторний ефект, оскільки сприяє зниженню проникності кровоносних судин. Його регулярне застосування викликає поліпшення трофіки в тканинах, здійснюючи протизапальний і антиагрегантний ефект.

В усуненні патологічної симптоматики важливу роль відіграє екстракт листя Гінкго білоба. Даний компонент містить речовини, застосування яких перешкоджає утворенню тромбів, активізує кровообіг в тканинах ніг, а також сприяє зміцненню стінок кровоносних судин.

Ментол, який також є в складі гелю, подразнює шкірні рецептори, що призводить до відволікаючого і знеболюючого ефекту.

При застосуванні гелю ВЕНОДА® до 2-3 разів на день біль і набряклість, викликані венозною недостатністю, зменшуються, пацієнт відчуває помітне полегшення. Для закріплення досягнутих результатів застосування гелю має бути тривалим і регулярним.

Таким чином, застосування капсул і гелю ВЕНОДА® дозволяє усунути як причину, так і наслідки венозної недостатності, завдяки комплексному впливу на організм людини.

Підпишись на Telegram-канал і подивись, що відбудеться далі!

Читайте всі новини по темі "Поради лікарів" на сайті "OBOZREVATEL".

Блоги медицини