Поки діти помирають: з'явилося нове викриття Супрун

58,9 т.
Уляна Супрун

Міністерство охорони здоров'я нібито витрачає мільйони на інформаційну підтримку свого нинішнього керівника Уляни Супрун.

З такою заявою виступила президент благодійного фонду "Допомога онкохворим дітям" Валентина Маркевич на своїй сторінці у Facebook.

При цьому вона озвучила цифри. "Видання, з якими домовляється МОЗ для друку "заповідей", друкують одну новину за 150-200$. Топова новина у стрічці новин "Здоров'я" - ціна приблизно від 5000 гривень! Новина у стрічці новин топових телеканалів протягом 4-6 годин коштує 20 тис. гривень! При цьому укладені договори з виданнями і обслуговування прес-служби, а саме ботів-одноденок Супрун, приблизно коштує 3 млн гривень", - стверджує Маркевич.

Відео дня

За її словами, ці гроші могли б урятувати життя, наприклад, п'ятьом смертельно хворим дітям.

"І для порівняння: вартість спорідненої трансплантації в Україні 850 тис. грн, які держава витрачала би протягом 5-6 місяців на лікування однієї дитини! А тепер увага - питання: скільки можна врятувати життів дітей, якщо не друкувати дурниці Супрун за 3 млн? П'ять", - наголосила експерт.

Як повідомляв OBOZREVATEL, Супрун "славиться" у мережі тим, що любить "викривати" різні медичні міфи.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки