МоваЯзык

/ Новини медицини

Стало відомо, чому в Україні не оголосили епідемію кору

Епідемію кору в Україні оголосити неможливо. Для цього потрібен головний санітарний лікар, якого, через ліквідацію СЕС, у Міністерстві охорони здоров'я зараз немає.

Таку думку в ефірі ObozTV висловив президент Всеукраїнської ради захисту прав та безпеки пацієнтів Віктор Сердюк. Він послався на закон "Про захист населення від інфекційних хвороб".

"Як можна оголосити епідемію, якщо нікому це зробити? Повинен бути головний санітарний лікар, який повинен оголошувати епідемії. У нього повинна бути ціла армія виконавців. Тобто, епідеміологів, які б виконували його накази. Але немає ні лікаря, ні епідеміологів", – заявив Сердюк.

Він уточнив, що головний санітарний лікар України був відновлений судом на своїй посаді. Однак рішення суду ніхто не виконує.

"Я впевнений, що якщо його повернуть, то зберуться всі ті епідеміологи, які залишилися, і вирішать цю проблему протягом місяця. Але цього не робиться. Чому? Тому що їм цього не потрібно, тому що таке ставлення до хворих в Україні", – підсумував громадський діяч.

Як повідомляв OBOZREVATEL:

Інформаційне шоу "Студія Обозреватель" дивіться щодня у будні о 10:00 на ObozTV.

Підпишись на Telegram-канал і подивись, що відбудеться далі!

Читайте всі новини по темі "Спалах кору" на сайті "OBOZREVATEL".

2
Коментарі
3
2
Смішно
0
Цікаво
15
Сумно
2
Треш

Блоги медицини