Далай-лама розкрив таємницю щастя

20,7 т.
Далай-лама розкрив таємницю щастя

Людина може стати щасливою, якщо буде співчувати іншим і перестане чіплятися за власне "я".

Про це заявив духовний лідер тибетського буддизму Далай-лама XIV, передає "РИА Новости". Він підкреслив, що егоїстичні спонукання множать страждання у світі, заздрість, гнів і страх.

"Треба вирвати корінь страждання - незнання, спотворене сприйняття дійсності. Незалежно існуюче "я" - це ілюзія, що породжує затьмарення - негативні емоції та прив'язаність. Будда відкрив безсамотність і знання про взаємозалежність усіх речей і явищ. Це знання має покласти край незнанню. Все у світі залежне від умов і порожнє від самобуття", - розповів Далай-лама.

Відео дня

За його словами, у речей і явищ немає ніякої справжньої та об'єктивної сутності, що підтверджується сучасною наукою, яка дробить кожен об'єкт на все більш дрібні частинки. "Те ж саме стосується і свідомості. Воно складається з окремих моментів усвідомлення", - пояснив Далай-лама.

Читайте також на OBOZREVATEL про головний секрет сімейного щастя.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки