Дієтологи назвали продукти, що викликають депресію

20,0 т.
Дієтологи назвали продукти, що викликають депресію

Всіма улюблена їжа з високим вмістом жирів може спровокувати депресію та апатію.

Як повідомляє газета "Сегодня", за результатами спостережень вченими було встановлено, що так звана "західна дієта", яка включає у себе гамбургери, білий хліб, піцу, чіпси, ароматизовані молочні напої, пиво і цукор, у більш ніж 50% випадків призводить до пригніченого стану.

А ті, хто вважає за краще фрукти, салати, рибу, бобові, горіхи, йогурти і червоне вино і зовсім не знають, що таке депресія.

Людям будь-якого віку рекомендується раціон, у який входять овочі, фрукти, продукти з цільного зерна і кисломолочні продукти з низьким вмістом жиру. Але при цьому не варто назавжди забувати про солодощі і обов'язково займатися спортом.

Відео дня

Цікаво, але навіть здорова, але несмачна і одноманітна їжа може сприяти нервовим захворюванням і психічним розладам. Саме несмачна їжа знижує емоційність, викликає апатію і сприяє хронічній втомі.

Як раніше повідомляв "Обозреватель", чим менше на тарілці харчового "сміття" (сосисок, бутербродів з білим хлібом і салямі, зацукрованих сухих сніданків, смажених в олії оладок з варенням, коричневих жирних грінок і т.п.), і чим більше продуктів у первозданному вигляді, особливо, різнокольорових овочів, ягід, тим краще буде відчувати себе і працювати мікрофлора кишечника.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки