МоваЯзык

/ Психологія

Названа головна небезпека смартфонів

Розкрито серйозну небезпеку, під яку ставлять нас улюблені смартфони і планшети.

Так, вчені з університету Сан-Франциско встановили, що залежність від електронних девайсів, яка з кожним роком стає все більш поширеним явищем, робить людей нещасними. Дослідження опубліковане в журналі Sciencedaily.

Дослідники прийшли до висновку, що у залежних від гаджетів людей в мозку з часом утворюються неврологічні зв'язки, що викликають звикання. Так, зокрема, відбувається з людьми, які вживають дуже багато знеболюючих.

Вчені також виявили, що залежність від смартфонів-планшетів негативно впливає на соціальні зв'язки. Після опитування 135 студентів медики виявили, що ті, хто часто користується смартфоном, частіше відчувають себе самотніми. Медики вважають, що тим, хто багато часу проводить в соцмережах, не вистачає невербального спілкування: жестів, міміки і інтонацій співрозмовника.

За результатами дослідження медики радять рідше користуватися гаджетами і запропонували влаштувати такий собі квест. При зустрічі в кафе або ресторані прибрати мобільні телефони в центр столу. Той, хто перший потягнеться за телефоном, повинен оплатити рахунок за напої.

Раніше "МедОбоз" розповідав, як смартфон впливає на стан спини і шиї.

Підпишись на наш Telegram. Надсилаємо лише "гарячі" новини!

Читайте всі новини по темі "Жити здорово" на сайті "OBOZREVATEL".

0
Коментарі
0
0
Смішно
0
Цікаво
0
Сумно
0
Треш

Блоги медицини

Новини медицини

Новини медицини