МоваЯзык

/ Психологія

Небезпечні магнітні бурі серпня: лікарі розповіли, як уберегтися

Магнітні бурі можуть стати причиною сильного головного болю, втоми, загального поганого самопочуття, безсоння й інших неприємних станів, які впливають навіть на здорову людину.

У серпні 2017 року очікується цілих чотири магнітні бурі: 5, 17, 18 і 28 серпня. Саме 5 серпня стане піком сонячної активності місяця.

У ці дні необхідно особливо уважно прислухатися до себе, відкласти тривалі і виснажливі подорожі, а також постаратися максимально спокійно провести цей день.

Що відбувається

Як розповів "Обозревателю.МедОбоз" лікар-експерт Віктор Литвиненко, під час магнітних бур скорочується вироблення спеціального гормону - мелатоніну. Саме він відповідальний за добові біоритми і його коливання можуть стати причиною безсоння або навпаки підвищеної сонливості.

За його словами, особливо схильні до дії магнітної бурі люди, які страждають від метеозалежності. Він також додає, що під вплив магнітних бур практично у всіх їх проявах, найбільше схильні діти, особи похилого віку, перевтомлені або люди, які знаходяться в стані стресу. Ті, хто страждає від магнітних бур, часто стикаються з мігренню, безсонням, зниженим життєвим тонусом, поганим самопочуттям, головним болем, прискореним серцебиттям.

Що робити

Лікар радить у ці дні звернути увагу на загальний стан, а тим, хто страждає від хронічних недуг, доведеться поберегтися подвійно.

1. Не перевантажуватися надмірними фізичними вправами.

2. Не варто різко вставати з ліжка, оскільки в ці дні сповільнюється кровотік і всі рухи варто виконувати плавно.

3. Намагатися не переїдати. Особливо це стосується людей, які страждають від серцево-судинних захворювань.

4. В "несприятливі" дні варто частіше приймати душ, або хоча б умиватися.

Він також попереджає, що водіям варто пильніше стежити за дорогою і в разі навіть невеликого нездужання постаратися не сідати за кермо.

Як раніше повідомляв "Обозреватель", існує кілька способів уберегтися від спеки і сонця.

Підпишись на Telegram-канал і подивись, що відбудеться далі!

0
Коментарі
0
0
Смішно
0
Цікаво
0
Сумно
0
Треш

Блоги медицини