МоваЯзык

/ Психологія

Вчені дізналися, чому повні люди щасливіші

Дослідження, опубліковане в Міжнародному журналі епідеміології показало, що люди з надмірною вагою є більш щасливими.

Як повідомляє видання The Independent, фахівці звернулися до бази даних UK Biobank, у якій зберігається інформація про півмільйона чоловіків і жінок у віці від 37 до 73 років.

За допомогою нового інструменту для автоматичного сканування (PHEnome Scan Analysis Tool) вчені проаналізували зв'язок індексу маси тіла людини (ІМТ) з різними показниками. До вибірки увійшли майже 115 тисяч осіб.

Люди з надмірною вагою, як правило, відрізняються спокоєм і гарним настроєм. Так, учасники з генетичною схильністю до ожиріння рідше інших оцінювали свій стан як "знервований" або "напружений" і частіше говорили про "гармонію з самим собою".

За словами авторів роботи, ймовірно, вся справа в тому, як спосіб життя впливає на психічне здоров'я людей. За однією з версій, чим більше людина відчуває тривог і хвилювань, тим краще працює її метаболізм. Звідси висновок, що нервові люди частіше є худими, а більш спокійні - навпаки, можуть мати проблеми із зайвою вагою.

З іншого боку, якщо людина обмежує себе в їжі, це також викликає стрес, і в підсумку їй стає складніше контролювати свої емоції. Звідси - більш знервований стан, у який повні (і ситі) люди впадають рідше.

Як раніше повідомляв "МедОбоз", деякі продукти харчування можуть запросто стати гідною альтернативою заспокійливим таблеткам.

Ми в Telegram! Підписуйся! Читай тільки найкраще!

Читайте всі новини по темі "Жити здорово" на сайті "OBOZREVATEL".

0
Коментарі
0
0
Смішно
0
Цікаво
0
Сумно
0
Треш

Блоги медицини