МоваЯзык

/ Психологія

Як позбутися стресу і тривожних думок: вчені назвали простий спосіб

Написання на папері речей, що викликають занепокоєння, може допомогти зняти стрес і позбутися від тривожних думок.

Принаймні так сказано в новому дослідженні Мічиганського державного університету у США, яке цитує видання Рulseheadlines.

Люди щодня відчувають почуття занепокоєння, що призводить до стресу, тривоги і пов'язаними з цими розладами хвороб. Більшість проблем засновані на почуттях або події, які ніколи не відбудуться. Багато людей, в силу свого характеру, ніколи не зможуть уникнути страждань.

Однак це нове дослідження показує, що є прості речі, які вони можуть зробити, щоб перестати турбуватися.

За словами провідного автора дослідження Ханса Шредера, почуття неспокою вимагає пізнавальних ресурсів.

"Люди, які борються із занепокоєнням, постійно перебувають у режимі багатозадачності - вони виконують одну задачу й одночасно намагаються контролювати і пригнічувати свої тривоги. Наші результати показують, що, якщо ви турбуєтеся, то завдяки листу, звільняються додаткові когнітивні ресурси. Це потрібно для того, щоб працювати над одним завданням, яке буде легко завершити і стати більш ефективним", - сказав він.

Виходить, що лист допомагає виконувати завдання більш ефективно. Попередні дослідження також показали хороші наслідки листів для емоційного стану і подолання травматичних ситуацій.

Як раніше повідомляв "Обозреватель", фахівці стверджують, що когнітивно-поведінкова терапія зміцнює зв'язки в мозку людей, що страждають серйозними проблемами психозів, значно покращуючи відновлення в довгостроковій перспективі.

Не набридаємо! Тільки найважливіше - підписуйся на наш Telegram-канал

Читайте всі новини по темі "Жити здорово" на сайті "OBOZREVATEL".

1
Коментарі
0
0
Смішно
0
Цікаво
0
Сумно
0
Треш

Блоги медицини

Новини медицини