"Жити потрібно зараз!" Психологиня назвала найщасливіший вік українців

'Жити потрібно зараз!' Психологиня назвала найщасливіший вік українців

Найщасливіший вік у житті українських чоловіків, найчастіше, настає після 32 років, а в житті українських жінок – у 28-35 років.

Такі дані навела психологиня Марія Ракетська в ефірі ObozTV. Вона також наголосила, що психологи радять не відкладати життя "на потім", а жити сьогоденням.

"Для українок найщасливіший вік – це, переважно, 28-35 років. Це вік насолоди своїм тілом. Коли ще немає помітних вікових змін, але минають підліткові реакції. І коли, найчастіше, вже є досвід материнства і тут теж нібито все добре, і зрозуміло, що буде далі", – пояснила Ракетська.

Відео дня

"Чоловіки найчастіше звертають на себе увагу після 32 років. Коли є стабільна робота, коли дурниці з голови йдуть... Тому що до цього чоловіки все-таки обирають "нагулятися", – додала вона.

За словами Ракетської, криза середнього віку виникає через те, що люди не вміють правильно розподілити свій час і відкладають життя "на потім".

"А психологи погоджуються в тому, що жити потрібно зараз. Всі наші страхи зазвичай в минулому чи в майбутньому... ...Якщо людина весь час живе тим, щоб встигнути заробити якомога більше, побудувати кар'єру, і упускає "дрібниці", задоволення, то, коли їй уже 45-50 років, вона оглядається і намагається "наздогнати" все те, що відкладала", – розповіла фахівчиня.

Порада психологині: живіть сьогоденням і дозвольте собі отримувати задоволення від простих радощів

OBOZREVATEL нагадує, що криза середнього віку у жінок зазвичай менш виражена, ніж у чоловіків, і в деяких випадках може протікати практично безсимптомно. Чоловіча криза часто характеризується наростанням симптомів депресії та пригніченості, посиленням дратівливості, гнівливості, появою хронічної втоми.

Інформаційне шоу "Студія Обозреватель" дивіться щодня в будні о 10:00 на ObozTV.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки