Без паніки! Гончарук зробив термінову заяву щодо коронавірусу в Україні

Без паніки! Гончарук зробив термінову заяву щодо коронавірусу в Україні

Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук заявив, що ситуація із коронавірусом в Україні перебуває під контролем і немає причин для паніки.

Глава Кабінету міністрів у Telegram-каналі запевнив, що уряд максимально мобілізовано, щоб не допустити поширення захворювання в країні.

"Зараз всі, хто прибув з Китаю, почуваються добре. Про стан їхнього здоров'я мені повідомляють щодня. Умови перебування в обсервації – задовільні. Певні мобільні оператори встановили тимчасові вишки на території медичного центру для комфортного спілкування евакуйованих зі своїми рідними", – написав він.

Відео дня

Гончарук додав, що створений національний штаб, який двічі на день збирає інформацію по країні щодо виявлення коронавірусу.

"Ми визначили групу країн з ризиками зараження, тому існує додаткова процедура контролю рейсів із цих держав: здійснюється перевірка температури тіла пасажирів в українських аеропортах. Якщо в особи будуть симптоми хвороби, кожну область ми підготували до цього: є бригади лікарів-інфекціоністів, які знають всю процедуру надання медичної допомоги. Визначено також лікарні, які готові прийняти людей", – підсумував він.

Олексій Гончарук

Як повідомляв OBOZREVATEL, у Кабміні заявили, що Україні не зареєстровано жодного лабораторно підтвердженого випадку зараження коронавірусом із Китаю.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки