В Україні немає коронавірусу: в Кабміні виступили із заявою

В Україні немає коронавірусу: в Кабміні виступили із заявою

В Україні не зареєстровано жодного лабораторно підтвердженого випадку зараження коронавірусом з Китаю.

Таку інформацію розповсюдила пресслужба Кабінету міністрів, уточнивши, що всього в світі зареєстровано 78 817 випадків зараження COVID-19, з яких 2462 – летальні. Одужали вже 23232 осіб.

"21 лютого Центром було отримано повідомлення щодо виявлення у потягу Київ-Москва громадянки Китайської Народної Республіки із симптомами гострого респіраторного захворювання. Встановлено, що згідно з даними епіданамнезу відомо, що громадянка КНР в період з 16 по 20 лютого брала участь як торговий представник у виставці будівельних матеріалів та проживала в готелі "Україна" м. Києва. Скарг на стан здоров'я не висувала", – йдеться в повідомленні.

Відео дня

З 20 на 21 лютого у жінки підвищилася температура до 38,1 градусів. Громадянку КНР госпіталізували в обласну інфекційну лікарню Брянська. Результати лабораторних досліджень показали негативний показник на коронавірус.

коронавірус

"З числа контактних осіб по вагону, також в інфекційну лікарню госпіталізовано 5 громадян України (2 чоловіки та 3 жінки), стан нормальний, скарг немає, лабораторні дослідження в роботі. У відчепленому і поставленому на санітарну стоянку вагоні, в якому їхала хвора китаянка також знаходяться 6 громадян України, які відмовилися від госпіталізації. Громадяни України забезпечені всім необхідним, включаючи гаряче харчування. Після отримання результатів лабораторних досліджень на новий коронавірус буде прийнято рішення про їх подальше прямування", – додали в Кабміні.

Як повідомляв OBOZREVATEL:

  • У Китаї вже 26 осіб загинули в результаті зараження смертельним коронавірусом 2019 nCoV. Кількість інфікованих досягла 849.

  • МОЗ провів терміновий брифінг за результатами засідання надзвичайного комітету ВООЗ через поширення у світі смертельного китайського коронавірусу. Українцям озвучили основні рекомендації.

  • Провідна лікарка-інфекціоністка України Ольга Голубовська припустила, що коронавірус 2019 nCoV може передаватися через предмети, зокрема за допомогою пересилання AliExpress. Українцям пояснили, як вберегти себе.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки