Чому чоловіки частіше хворіють на коронавірус: названа причина

Чому чоловіки частіше хворіють на коронавірус: названа причина

Чоловіки частіше за жінок хворіють коронавірусом COVID-19 через те, що вони більш схильні задовольняти руйнівні для здоров'я потреби.

Про це написав науковий журналіст The Guardian Філіп Бол (Philip Ball). На його переконання, серед чоловіків, наприклад, більше тих, хто регулярно курить і вживає алкоголь.

ЧИТАЙТЕ: ОСТАННІ НОВИНИ ПРО КОРОНАВІРУС

Також автор статті припустив, що жінки більш схильні слідувати пораді регулярно мити руки, тоді як чоловіки можуть нею знехтувати.

Чому чоловіки частіше хворіють на коронавірус: названа причина
Відео дня

Крім того, журналіст допускає, що біологічний фактор міг зіграти роль в різній частоті заражень серед статей. У чоловіків більш слабка імунна система, таким чином вони менш стійкі до інфекційних захворювань, які викликають бактерії.

За словами журналіста, можливе пояснення також криється в тому, що чоловічі статеві гормони, які задіяні в підтримці роботи імунної системи, слабкіше реагують на патогени, ніж жіночі гормони.

Як повідомляв OBOZREVATEL, для новонароджених та чоловіків існує високий ризик зараження коронавірусом Covid-19 і розвитку важких симптомів.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки