Данілов назвав найдієвіші ліки від коронавірусу: цибуля, сало і часник

Данілов назвав найдієвіші ліки від коронавірусу: цибуля, сало і часник

Секретар Ради нацбезпеки й оборони Олексій Данілов вважає, що українські народні методи лікування застудних захворювань будуть найдієвішими у боротьбі зі страшним коронавірусом.

Про це він заявив у ефірі програми "Право на владу" на телеканалі 1+1 (щоб подивитися відео, доскрольте новину до кінця).

"Я вам хочу сказати: найкращі ліки від коронавірусу – цибуля, сало і часник", – усміхаючись, зауважив посадовець.

Олексій Данілов
Відео дня

Однак наголосив, що у випадку будь-якого захворювання не варто вживати алкоголь.

Секретар РНБО також додав, що в Україні потрібно встановити чіткий державний контроль проходження всіх ліків – "починаючи від виробника і закінчуючи останнім аптечним складом".

"Саме цим питанням ми зараз займаємося, але зрозумійте: опір дуже-дуже несамовитий, бо люди на цьому заробляють великі гроші… У нас сьогодні у країні вже розробляється система тотального контролю за лікарськими засобами", – підсумував Данілов.

Карта поширення коронавірусу COVID-19:

Як повідомляв OBOZREVATEL:

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки