Секретар РНБО Данілов: коронавірус не омине Україну

Секретар РНБО Данілов: коронавірус не омине Україну

Секретар РНБО Олексій Данілов заявив, що коронавірус не омине Україну, проте панікувати з цього приводу не варто.

Про це він заявив у четвер, 27 лютого, в ефірі ток-шоу "Право на владу", зазначивши, що інфекція швидко поширюється по всьому світу.

"Я думаю, що навряд чи ми уникнемо коронавірусу. Це буде майже в кожній країні. Але я хочу сказати, що ми підготовлені, дуже-дуже потужно", – зазначив Данілов.

Чиновник закликав українців не панікувати і не реагувати на фейки: "Якщо буде хоча б один випадок, ми обов'язково вам повідомимо".

Відео дня

За його словами, в Україні вже підготували санітарну авіацію, а також понад 12 тисяч лікарняних місць.

Як писав OBOZREVATEL, 27 лютого в мережі поширили інформацію про те, що коронавірус проник в Україну. МОЗ офіційно спростував ці чутки, закликавши не вестися не фейки.

Однак МОЗ офіційно підтвердив інформацію про п'ятьох громадян України, які захворіли в інших країнах.

Рада національної безпеки і оборони напередодні представила українцям вісім порад, як уберегтися від коронавірусу.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки