Евакуація українців із Китаю: у МОЗ пояснили, чому немає загрози зараження

Евакуація українців із Китаю: у МОЗ пояснили, чому немає загрози зараження

У МОЗ України повідомили, що в раніше евакуйованих з Китаю українців не виявлено коронавірусу COVID-19.

Про це у Facebook заявив заступник міністерки охорони здоров'я України Віктор Ляшко. Він нагадав, що в понеділок (17 лютого) минуло рівно 14 днів з того часу, як останній авіарейс із Китаю приземлився в Україні.

"Інкубаційний період для появи COVID-19 у людей, які були на бортах прямих рейсів, завершено. Під час медико-санітарного спостереження у жодного пасажира та члена екіпажу не виявлено симптомів хвороби. Нагадуємо, що після виходу із літака всі проходили температурний скринінг. Наші епідеміологи впродовж інкубаційного періоду двічі зв’язувалися з пасажирами (на 5 та 14 день). Тепер ми точно можемо сказати – вони здорові", – пояснив Ляшко.

Відео дня
Коронавірус

Чиновник підкреслив, що на бортах із Китаю не було жодної інфікованої особи.

Зазначимо, що на Полтавщині люди перекрили дорогу й протестують проти того, щоб у місцевому санаторії Нацгвардії поселили українців, евакуйованих через коронавірус з китайського Уханя.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше лікарка-інфекціоністка розвіяла міф про "заражений літак" із Китаю.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки