Євген Комаровський назвав паніку довкола Covid-19 нелогічною

Євген Комаровський назвав паніку довкола Covid-19 нелогічною

Відомий в Україні лікар-педіатр Євген Комаровський різко висловився з приводу паніки через епідемію коронавірусу Covid-19. На його думку, зараз необхідно просто дотримуватися простих правил безпеки і залишатися поінформованим щодо хвороби.

В ефірі "Свободи слова" з Савіком Шустером Комаровський заявив, що основна причина паніки – боязнь людьми всього невідомого.

"Люди знають, що таке кір, дифтерія, правець, автомобільна аварія, фальсифікований алкоголь. У всьому цьому ми величезні експерти. Але ми не дуже розбираємося з коронавірусом, тому нам якось страшнувато. Особливо, якщо з кожної праски нам розповідають який це жах", – розповів лікар.

Відео дня
Євген Комаровський

Також він розкритикував владу за те, що в інформаційній політиці утворився величезний пробіл. Мовляв, політичні сили замість об'єднання і пояснення ситуації, продовжують з'ясовувати стосунки між собою.

"Давайте кожен політик запитає: "Як я можу допомогти?". Розвісили листівки, у нас же є наочна демонстрація: давайте порівняємо кількість листівок перед виборами і зараз. Не з залякуванням, а з конкретною інформацією", – запропонував Комаровський.

За його словами, необхідно дотримуватися правил безпеки – не відвідувати людні місця, мити руки, уникати недовареного м'яса і риби і так далі. Крім того, необхідно максимально ізолювати групу ризику – людей похилого віку.

Євген Комаровський

На завершення Комаровський пройшовся по нелогічності української свідомості - мовляв, відомих небезпек ніхто не боїться, а довкола коронавірусу паніка.

"Ми живемо в країні, в якій немає сироватки проти дифтерії, правця і ботулізму, але у нас паніка з приводу коронавірусу. Ми купуємо консерви на базарах і їх не боїмося. Ми жремо віскі за ціною в 2 долари і цього не боїмося", – підсумував Комаровський.

Як повідомляв OBOZREVATEL:

  • раніше у Всесвітній організації охорони здоров'я заявили, що епідемія COVID-2019 уже пройшла свій пік, про що свідчить скорочення кількості нових випадків зараження.

  • Експерти заявили, що найнебезпечнішим був період із 23 січня по 2 лютого.

  • Також в ВООЗ запевнили, що незважаючи на те, що коронавірус має потенціал пандемії, на цьому етапі неконтрольованого глобального поширення хвороби немає.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки