"Повинні підготуватися до пандемії": у ВООЗ зробили тривожну заяву про коронавірус

Коронавірус у Китаї

Новий коронавірус COVID-2019, спалах якого трапився в Китаї, має потенціал пандемії, однак на нинішньому етапі неконтрольованого глобального поширення хвороби немає.

Про це на пресконференції в понеділок, 24 лютого, заявив глава Всесвітньої організації охорони здоров'я Тедрос Адханом Гебреєсус, передає Twitter-аккаунт ВООЗ.

"Чи володіє цей вірус пандемічним потенціалом? Абсолютно. Ми вже там? За нашою оцінкою, ще ні", – запевнив доктор.

Він зазначив, що використання терміну "пандемія" щодо поширення COVID-2019 поки безпідставне і, "безумовно, може зумовити страх".

Відео дня

"Ми повинні зосередитися на стримуванні, роблячи все можливе, щоб підготуватися до потенційної пандемії", – наголосив Гебреєсус.

Коронавірус: у ВООЗ оцінили ризики

Серед пріоритетних завдань він назвав захист працівників охорони здоров'я в усіх державах, а також людей, найбільш схильних до розвитку серйозних захворювань, особливо літніх і з хронічними хворобами.

"Ми повинні захищати країни, які є найбільш уразливими, роблячи все можливе для стримування епідемій", – сказав доктор.

Він вказав на необхідність ситуаційних та індивідуальних заходів. "Не існує єдиного підходу на всі випадки життя. Кожна країна повинна проводити свою власну оцінку ризиків для свого контексту", – підсумував Гебреєсус.

Карта поширення коронавірусу:

Як повідомляв OBOZREVATEL, на тлі паніки, яка почалася через коронавірус, котирування золота на ринку цінних металів різко зросли.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки