Хентай проти коронавірусу: автори гри "для дорослих" безкоштовно подарують її китайцям

Хентай проти коронавірусу: автори гри 'для дорослих' безкоштовно подарують її китайцям

Розробники хентай-гри Mirror зі студії Kagami Works роздадуть 55 тисяч ключів до своєї гри китайцям, щоб ті не виходили з дому й не заражалися коронавірусом.

Про це вони заявили в Steam-акаунті гри.

Там розробники опублікували повідомлення "Wuhan, We're with you!" ("Уханю, ми з тобою!"), в якому радять сидіти вдома, щоб уникнути поширення недуги. Заради цього вони готові надати 55 тисяч ключів китайським гравцям безкоштовно.

"Рік щойно почався, а ми все вже зіткнулися зі складними ситуаціями. Щоб уникнути коронавірусу, краще залишатися вдома. Тому ми вирішили роздати 45 000 копій Mirror (плюс ще 10 000 додали пізніше. – прим.), щоб скласти вам компанію. Будь ласка, прийміть наш подарунок і залишайтеся сильними", – написали в Kagami Works.

Відео дня
Гра Mirror

Щоб отримати ключ, необхідно перейти за посиланням і ввести номер телефону – якщо він буде зареєстрований в Китаї, то грати можна буде безкоштовно.

Зазначимо, що хентай – це жанр японської анімації, головним елементом якого є еротичні або порнографічні сцени.

Як писав OBOZREVATEL:

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки