Київська влада закупила експрес-тести на коронавірус

Київська влада закупила експрес-тести на коронавірус

Київська влада вже замовила експрес-тести на коронавірус, які будуть використовувати в аеропортах "Бориспіль" та "Жуляни".

Про це в ефірі "Свободи слова" з Савіком Шустером заявив мер Києва Віталій Кличко. За його словами, результати стають відомі вже через 30-40 хвилин після використання.

"Тільки лише вчора пройшли препарати експрес-тестів, які протягом 30, максимум 40 хвилин можуть вже дати підтвердження, людина хвора на коронавірус чи ні. Як тільки вчора пройшли випробування, ми замовили ці препарати, я дав завдання, щоб такі препарати експрес- тестів будуть встановлені в повітряних воротах міста Києва, в "Борисполі" і в "Жулянах" в зв'язку з тим, щоб тих людей, які мають симптоми, виявити", - пояснив мер.

Відео дня

Крім того, за словами Кличка, в киеве проводяться превентивні заходи і обробляють громадський транспорт.

Віталій Кличко

Як повідомляв OBOZREVATEL :

  • раніше у Всесвітній організації охорони здоров'я заявили, що епідемія COVID-2019 вже пройшла свій пік, про що свідчить скорочення кількості нових випадків зараження.

  • Експерти заявили, що найнебезпечнішим був період з 23 січня по 2 лютого.

  • Також в ВООЗ запевнили, що не дивлячись на те, що коронавірус має потенціал пандемії, на даному етапі неконтрольованого глобального поширення хвороби немає.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки