Коли закінчиться "Плаквеніл": у МОЗ сказали, чим лікуватимуть коронавірус

Коли закінчиться 'Плаквеніл': у МОЗ сказали, чим лікуватимуть коронавірус

В Україну доправили ще 1400 упаковок препарату гідроксихлорохін, який згідно з протоколом використовується для лікування коронавірусу COVID-19.

Таку заяву зробив міністр охорони здоров'я Максим Степанов на брифінгу 21 квітня, відповідаючи на питання OBOZREVATEL, що лікарі збираються робити після того, як запаси попередньої партії гідроксихлорохіну – "Плаквенілу" – будуть вичерпані (щоб подивитися відео, доскрольте новину до кінця).

"У суботу міністерство отримало ще 1400 упаковок гідроксихлорохіну від іншого виробника. Вже сьогодні підпишуть розподіл і ліки будуть доправлені в регіони і лікарні", – поділився міністр.

Відео дня
Коли закінчиться ''Плаквеніл'': у МОЗ сказали, чим лікуватимуть коронавірус

Нагадаємо, раніше в Україні схвалили використання ліків "Плаквеніл" (торговий бренд гідроксихлорохіну). Про яку назву йдеться зараз, в МОЗ не уточнили.

  • Глава МОЗ заявив, що "Плаквеніл" – фактично єдині ліки від коронавірусу.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки