Коронавірус дістався до популярного серед українців курорту

Коронавірус дістався до популярного серед українців курорту

Перший випадок захворювання на новий смертельний коронавірус 2019-nCoV, який прийшов із Китаю, зафіксований у Об'єднаних Арабських Еміратах, куди часто вирушають відпочивати українці.

Інформацію про першого зараженого оприлюднило МОЗ Еміратів. Наразі в ОАЕ триває туристичний сезон, який пов'язаний з масовими подорожами.

До цього спалах коронавірусу спостерігався на китайському острові Хайнань, який стає все популярнішим напрямком для українських туристів, а також у Таїланді, куди мандрівники з'їжджаються взимку.

Коронавірус дістався до популярного курорту
Відео дня

Як повідомляв OBOZREVATEL, кількість заражених новим коронавірусом 2019-nCoV станом на ранок 29 січня різко зросла до 6062, загинули вже 134 людини.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки