Коронавірус може мати безсимптомний перебіг: лікарі зробили нову заяву

18,4 т.
Коронавірус може мати безсимптомний перебіг: лікарі зробили нову заяву

У багатьох містах захопленого коронавірусом Китаю були виявлені випадки безсимптомного перебігу хвороби. За словами медиків, це істотно ускладнює профілактику й боротьбу з 2019-nCoV.

А втім, пацієнти з відсутніми проявами або легкою формою вірусу все ще є джерелами інфікування.

Так, медичні працівники виявили осіб, результати тестів яких дали позитивну реакцію на 2019-nCoV, водночас у них не спостерігалися симптоми захворювання, заявив під час пресконференції головний експерт з інфекційних хвороб у пекінській лікарні Дітан Лі Сінванг, передається ChinaDaily.

Також, за його словами, деякі інфіковані демонструють легкі ознаки, зокрема слабкий періодичний кашель. Однак навіть такі пацієнти є джерелами зараження, тобто потенційно небезпечними для здорових людей.

Відео дня

З цієї причини, як наполягають лікарі, всі, хто мав тісний контакт із "безсимптомними" пацієнтами, повинні залишатися під медичним наглядом в ізоляції, щоб запобігти поширенню збудника.

Раніше OBOZREVATEL розповідав, що новий коронавірус може передаватися від зараженої людини до здорової ще до того, як проявляться перші симптоми захворювання.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки