"Відволікти від коронавірусу": пасажирам зараженого лайнера запропонували безкоштовне порно

Пасажирам лайнера з коронавірусом запропонували безкоштовне порно

Ресурс CamSoda надав пасажирам, які застрягли на зараженому китайським коронавірусом круїзному лайнері Diamond Princess, безкоштовний доступ до відеочату з порно.

Про це повідомляє New York Post. Скористатися вебкамерами запропонували усім, хто перебуває на борту судна.

"Вони зіткнулися не тільки зі страхом перед інфекцією, справді жахливою, а й із нудьгою", – зазначив віцепрезидент CamSoda Дарін Паркер у пресрелізі.

Пасажирам Diamond Princess запропонували безкоштовне порно
Відео дня

"Нам також дуже подобаються круїзи, але без діяльності або людської взаємодії нудьга, мабуть, завдає шкоди", – додав він.

"Прагнучи відволікти від коронавірусу й допомогти впоратися з нудьгою, ми пропонуємо пасажирам і членам екіпажу можливість повеселитися в безпечній та контрольованій обстановці з використанням відеокамер", – сказав Паркер.

Пасажирам Diamond Princess запропонували безкоштовне порно

Як повідомляв OBOZREVATEL:

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки