Смертельний китайський коронавірус активізував шахраїв в Україні: викрито схеми обману

Коронавірус з Китаю активізував шахраїв в Україні

У зв'язку з поширенням нового коронавірусу 2019-nCoV в Україні активізувалися шахраї.

Вони продають неіснуючу вакцину проти вірусу, "чудодійні" маски, ціна яких завищена в декілька разів, а також пропонують "ризикнути своїм здоров'ям", забравши посилки клієнта з Китаю. Про це повідомляється в матеріалі OBOZREVATEL.

Так, в інтернеті стали з'являтися пропозиції про продаж вакцини від nCoV. Автори просили за препарат 2500 грн і запевняли, що він розроблений в Ізраїлі.

Коронавірус активізував шахраїв в Україні
Відео дня

"Продам вакцини від коронавірусу. Вакцина від моторошного вірусу, який дістався до нас із Китаю", – йдеться в оголошенні. Хоча насправді над створенням вакцини ще тільки працюють лікарі за кордоном і перші ліки будуть випробовувати влітку.

Коронавірус активізував шахраїв в Україні

Ще одні шахраї на хвилі паніки та поширення неправдивої інформації про те, що посилки з Китаю можуть бути небезпечними, пропонують їх забирати.

"Ризикну своїм здоров'ям, звичайно, за окрему плату, заберу з пошти вашу посилку з товаром із Китаю", – пише автор на ім'я Гліб. За послуги він просить 200 гривень.

Коронавірус активізував шахраїв в Україні

Маркетологи також скористалися ситуацією і стали пропонувати звичайні маски як засіб, який може захистити від коронавірусу. Наприклад, є модні чорні маски, ціна яких 120 гривень. Є звичайні медичні маски чорного кольору з вугільним прошарком по 15-16 гривень.

Лікарі наголошують, що найперше маски мають носити хворі люди, а не здорові. Це буде більш ефективно.

Коронавірус активізував шахраїв в Україні
Коронавірус активізував шахраїв в Україні

Крім цього в соцмережах розсилають оголошення про те, що нібито можна заразитися коронавірусом від бананів і радять їх не купувати. Цей фейк викрив доктор Євген Комаровський.

Коронавірус активізував шахраїв в Україні

Раніше OBOZREVATEL писав, чому діагностувати китайський коронавірус 2019-nCoV в Україні поки що немає можливості.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки