Коронавірус швидко мутує: опубліковані сенсаційні дані

Коронавірус швидко мутує: опубліковані сенсаційні дані

Вчені з Бразилії прийшли до висновку, що геном коронавірусу COVID-2019, який був виявлений у громадянина цієї країни, відрізняється від китайського.

Така заява була зроблена на сайті Інституту Адольфу Лутца. Відзначається, що в генетичному коді бразильського коронавірусу є відмінності від оригінального штаму, вперше виявленого в китайському місті Ухань.

Коронавірус

Так, дослідження проводили протягом 48 годин після виявлення першого випадку захворювання в регіоні. Робота велася спільно зі вченими з Інституту тропічної медицини Університету Сан-Паулу і британського Оксфордського університету.

Відео дня

За припущенням вчених, отримана інформація може допомогти в створенні вакцини від нового вірусу.

Як писав OBOZREVATEL раніше, в Бразилії підтвердили випадок зараження коронавірусом COVID-2019. Так, хвороба дісталася до Латинської Америки.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки