Першого хворого коронавірусом зафіксовано в Латинській Америці

Першого хворого коронавірусом зафіксовано в Латинській Америці

У Бразилії підтвердили випадок зараження коронавірусом COVID-2019. Таким чином хвороба дісталася до Латинської Америки.

За словами глави міністерства охорони здоров'я Бразилії Луїса Енріке Мандетти, вірус виявлено у 61-річного бразильця, який прибув із Сан-Паулу. Чоловік відвідав північ Італії з 9 по 21 лютого, передають РИА Новости.

Першого хворого коронавірусом зафіксовано в Латинській Америці

Вперше аналізи показали, що він заразився 25 лютого. Медики направили його на повторне дослідження. Стан чоловіка оцінюється як стабільний, а симптоми не носять важкий характер.

Відео дня

Влада приступила до виявлення людей, з яким хворий міг контактувати.

Карта поширення коронавірусу у світі:

Як повідомляв OBOZREVATEL, перші випадки зараження коронавірусом COVID-2019 підтверджені у Швейцарії, Румунії, Алжирі, а також на півдні Іспанії – в Каталонії.

На Закарпатті українські прикордонники виявили жінку з симптомами, схожими на смертельний вірус. Її зупинили на пункті пропуску "Тиса" на кордоні з Угорщиною. Жінка разом з іншими пасажирами поверталася з Італії.

Нагадаємо, що до 26 лютого COVID-2019 виявили у 78 064 людей у Китаї, а кількість жертв захворювання збільшилася до 2715 осіб.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки