Спалах смертельного коронавірусу: в Ужгороді китаєць "здався" медикам

В Ужгороді китаєць 'здався' медикам через коронавірус

В обласну інфекційну лікарню в Ужгороді звернувся громадянин Китаю, який добровільно погодився на карантин через можливе зараження коронавірусом COVID-19.

Про це на брифінгу в четвер, 13 лютого, повідомив директор медустанови Михайло Поляк, передає "Укріфнорм".

"Громадянин Китаю, який напередодні звернувся в обласну інфекційну лікарню в Ужгороді, повністю здоровий і навіть не потребував додаткових аналізів після первинного обстеження. Він перебуває в боксі на карантині, попередньо на термін 14 днів. Якщо ВООЗ днями затвердить 24-денний карантин, то карантин для цього громадянина в обласній інфекційній лікарні продовжать", – сказав Поляк.

Відео дня
В Ужгороді китаєць "здався" медикам через коронавірус

За його словами, хлопець прилетів літаком із Китаю з пересадками в Дубаї і Києві. Головний лікар обласної інфекційної лікарні також звернув увагу закарпатців, які були в Китаї останнім часом, щоб вони були свідомими і зверталися до медиків для обстеження.

Як повідомляв OBOZREVATEL, з 12 лютого "Укрпошта" перестала відправляти посилки в Китай через значне скорочення рейсів більшістю авіакомпаній, викликане спалахом коронавірусу.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки