Коронавірус убив відомого режисера і трьох членів його сім'ї: подробиці трагедії

26,8 т.
Коронавірус убив відомого режисера і трьох членів його сім'ї: подробиці трагедії

Китайський кінорежисер Чанг Кай разом із трьома членами його сім'ї помер від нового типу коронавірусу COVID-19 в Ухані.

Як повідомляє "Рамблер" із посиланням на Variety, 55-річний Чанг Кай і його сестра померли 14 лютого. Вони заразилися, коли доглядали за своїми батьками, які захворіли на коронавірус.

Коронавірус убив відомого режисера і трьох членів його сім'ї

Дружина режисера також підхопила нову інфекцію. Зараз вона перебуває в лікарні у відділенні інтенсивної терапії.

Відео дня

Перед своєю смертю Чанг Кай написав записку. У ній він розповів, що перші ознаки хвороби його батько відчув 25 січня. Рідні намагалися його покласти до лікарні, але в жодному лікувальному закладі не виявилося вільних місць.

Через кілька днів батько режисера помер удома. Від нього заразилися інші члени сім'ї.

За словами режисера, йому, його сестрі і дружині не змогли надати необхідну допомогу на ранній стадії захворювання.

Як повідомляв OBOZREVATEL, у китайській провінції Хунань під час боротьби з новим типом коронавірусу від перевтоми помер лікар.

Нагадаємо, що коронавірус у Китаї почав іти на спад. Протягом минулої доби, 17 лютого, намітилася позитивна динаміка в кількості захворілих і випадків із летальними наслідками.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки