Коронавірус відступає: з'явилися підбадьорливі дані

Коронавірус відступає: з'явилися підбадьорливі дані

У четвер, 20 лютого, добовий показник тих, хто вилікувався від коронавірусу, в материковому Китаї вперше за тиждень перевищив 2 тисячі.

Згідно з уточненими даними Національної комісії з охорони здоров'я КНР, це майже у 2,5 раза більше, ніж заразилося, і приблизно усімнадцятеро більше, ніж померло.

Коронавірус почав відступати

Головне на ранок 21 лютого:

  • вилікувалися 18 264 (+2109);

  • померли 2236 (+118);

Відео дня
  • заразилися 75 465 (+889).

  • з підозрою на наявність вірусу 4094.

Водночас експерти в Китаї заявили, що клінічні випробування вакцини від нового коронавірусу почнуть не раніше, ніж наприкінці квітня.

Карта поширення вірусу

Як повідомляв OBOZREVATEL, міністерка охорони здоров'я Зоряна Скалецька заявила, що проведе 14 днів у Нових Санжарах разом із евакуйованими з Китаю українцями. Це трапилося після побоїща, яке влаштували в цьому місті місцеві жителі, дізнавшись, що евакуйованих із Китаю везуть у їхній медцентр.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки