Коронавірус впритул підібрався до України

Коронавірус впритул підібрався до України

У Білорусі, яка має спільний кордон із Україною, з підозрою на коронавірус 2019-nCoV госпіталізували жительку Санкт-Петербурга Анну Ільницьку.

Про це розповів "МБХ медіа" брат дівчини Андрій Ільницький. Анна прилетіла до Мінська з Китаю, де була у відрядженні зі своїм хлопцем.

Вона є громадянкою Білорусі, проте проживає в Росії. Її бойфренд у Петербурзі також у лікарні з підозрою на коронавірус.

"Спершу до неї не виявляли належної уваги. Але зараз, вранці, поставилися уважніше. Проблема була у вчорашній вечірній бездіяльності, коли з такими підозрами її хотіли покласти в загальну палату", – повідомив Ільницький.

"Наразі надали термінову допомогу, але недостатню, щоб з'ясувати швидше діагноз і розпочати лікування. Досі не взяли експресаналізи. Це дуже важливо, щоб не втрачати час. Прошу допомогти всіх, хто може бути причетним до її медичних процедур, поставитися до цього з великою увагою і відповідальністю", – розповів хлопець Анни.

Пізніше в МОЗ повідомили, що в дівчини діагностували ГРВІ.

"Виставлено діагноз, який наразі вже підтверджено лабораторно, – грип B середньої тяжкості. Триває лабораторне дослідження для виключення нашарування коронавірусної інфекції", – зазначили фахівці.

Пацієнтка була доставлена в лікарню з болем у м'язах, температурою тіла 38,5 градусів і кашлем.

Коронавірус впритул підібрався до України

Як повідомляв OBOZREVATEL:

  • Наразі є 440 підтверджених випадків зараження цим вірусом, померли вже 17 хворих. Він поширився на кілька китайських провінцій, а також за кордоном, зокрема в США, Таїланд і Південну Корею.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки