Лікарка порадила, як швидше відновитися після коронавірусу

Лікарка порадила, як швидше відновитися після коронавірусу

Після перенесеного коронавірусу людині важливо продовжувати фізичну активність і не залежуватися довго, незважаючи на підвищену втому як один із наслідків хвороби. У такий спосіб відновлення відбуватиметься швидше.

Таку пораду дала лікарка-пульмонологиня вищої категорії, завідувачка центром пульмонології, алергології та клінічної імунології клініки "Феофанія" Світлана Гук. Про це вона розповіла в інтерв'ю "Фактам".

"У пацієнтів, які хворіли важко, але без ускладнень, виникає неймовірна слабкість: і фізична, і моральна, аж до депресії. Потрібно, щоб близькі й друзі "ворушили" людину, яка одужує і в якої велике бажання лягти на бік, вкритися ковдрою й чекати, коли прийде здоров'я", – пояснила фахівчиня.

Відео дня
Лікарка порадила, як швидше відновитися після коронавірусу

Вона зазначила: у такій ситуації зрозуміло, що людині погано: детренованість робить її м'язи в'ялими, а через втрату апетиту посилюється білкове голодування.

Однак навіть у стані дискомфорту, додає Гук, важливо "змусити себе робити те, що можете".

"Не в силах прогулятися парком – пройдіть по кімнаті, постійте на балконі, помахайте руками. Організм відгукнеться – з кожним днем буде все легше", – зауважила лікарка.

Як повідомляв OBOZREVATEL:

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки