Лікарка пояснила "стрибок" захворюваності на COVID-19 в Україні

  • За словами Ольги Голубовської, "тяжкий пацієнт" у країні помолодшав

  • Крім того, перебіг коронавірусу в українців став тривалішим

  • А хвороба – більш виснажливою навіть для тих, у кого немає патологій

Лікарка пояснила 'стрибок' захворюваності на COVID-19 в Україні

З початком холодів коронавірус стає агресивнішим і його більше накопичується в аерозолях. Саме тому люди, зокрема й в Україні, отримують більші дози інфікування та хворіють тяжче.

Це попри те, що COVID- 19 не підтвердив своєї сезонності. На цьому в коментарі виданню "Ваше здоров’я" наголосила лікарка-інфекціоністка, професорка та членкиня оперативного штабу із запобігання поширенню цієї хвороби Ольга Голубовська.

За її словами, коронавірус є двозалежною інфекцією. Крім цього, в Україні "тяжкий пацієнт" став значно молодшим – тобто, тепер від ускладнень хвороби страждають навіть ті, в кого немає супутніх патологій.

Відео дня
Голубовська пояснила "стрибок" захворюваності на COVID-19 в Україні

"Перебіг COVID-19 став тривалішим, у хворих довго утримується гарячка, яка повертається через певний проміжок часу з новою силою, хвороба стає виснажливою", – пояснила інфекціоністка.

Вона зауважила, що негативна динаміка перебігу коронавірусу може розвинутися за одну-дві доби чи за декілька годин.

"І навіть тоді, коли здається, що пацієнт почав одужувати", – підкреслила Голубовська.

Як повідомляв OBOZREVATEL:

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки