Лікарка розповіла про головну небезпеку коронавірусу

Лікарка розповіла про головну небезпеку коронавірусу

Головна небезпека коронавірусу (COVID-19) полягає в тому, що найбільш руйнівного впливу він завдає легеням людини.

Про це в ефірі каналу "Україна 24" сказала інфекціоністка Тетяна Логінова. Вона пояснила, як у такому випадку мають діяти медики й самі хворі.

"Цей вірус дуже добре культивується саме в легенях. Для нього це живильне середовище. Тому завдання медиків – не допустити його проникнення в легені – з верхніх дихальних шляхів у нижні", – зазначила лікарка.

COVID-19 найбільше вражає легені
Відео дня

За її словами, під час інфікування коронавірусом спрацьовує рання профілактика. Тому для людини важливо одразу отримати належне лікування.

"Необхідно якомога раніше звернутися до лікаря, ще до появи ускладнень", – додала Логінова.

Як повідомляв OBOZREVATEL, імунологиня, докторка медичних наук, професорка Віра Казмірчук розповіла, що під час зараження коронавірусом легені людини стають "полем бою" між вірусом і особливими клітинами – Т-хелперами.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки