Названо вітамін, який життєво необхідний при коронавірусі

Названо вітамін, який життєво необхідний при коронавірусі

Брак в організмі людини вітаміну D погіршує стан при наявності коронавірусу COVID-19.

ЧИТАЙТЕ: ОСТАННІ НОВИНИ ПРО КОРОНАВІРУС

Дослідження вчених показало, що у людей похилого віку, які вживали добавки з вітаміном D, ризик розвитку інфекції знизився на 50%, пише NewsTalk.

Лікарі рекомендували в тих регіонах, де недостатньо сонячного світла, додатково приймати вітамін D.

Названо вітамін, який життєво необхідний при коронавірусі
Відео дня

Цей вітамін міститься в яйцях, печінці, жирній рибі (лосось або скумбрія), злаках і молочній продукції.

Відзначається, що в групі ризику щодо дефіциту вітаміну D знаходяться люди з надмірною вагою, низькою фізичною активністю, пацієнти з астмою або хронічними захворюваннями легенів.

Як повідомляв OBOZREVATEL, лікар розповів, щоб уникнути зараження коронавірусом COVID-19 від продуктів, які куплені в магазині, потрібно дотримуватися кількох заходів безпеки.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки