Небулайзер при коронавірусі: Комаровський сказав, чи допоможе апарат

41,5 т.
Небулайзер при коронавірусі: Комаровський сказав, чи допоможе апарат

Апарат для інгаляції небулайзер не має ніякого відношення до лікування і профілактики коронавірусної інфекції.

ЧИТАЙТЕ: ОСТАННІ НОВИНИ ПРО КОРОНАВІРУС

Як розповів відомий доктор Євген Комаровський в серії відповідей на питання про COVID-19, для того щоб не захворіти на коронавірус, треба мити руки і триматися від людей подалі (щоб подивитися відео, проскрольте новину до кінця).

Євген Комаровський
Відео дня

"Для того, щоб допомогти собі, коли ви захворієте, потрібен не небулайзер, а за допомогою кліматичної техніки постійно підтримувати в приміщенні адекватні параметри температури і вологості, і забезпечувати адекватний газообмін", – підкреслив він.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше сімейний лікар Віта Олещенко розповіла, що повинні робити люди, які відчули у себе симптоми коронавірусу.

Також вона назвала два методи діагностики коронавірусу і назвала ряд профілактичних заходів, які допомагають не заразитися.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки