По трубах: у Китаї заговорили про новий шлях передачі коронавірусу

По трубах: у Китаї заговорили про новий шлях передачі коронавірусу

Напередодні співробітники охорони здоров'я Гонконгу частково евакуювали жителів одного з багатоквартирних будинків через побоювання, що коронавірус міг бути переданий по трубах споруди.

За словами представників охорони здоров'я, тут інфіковані двоє мешканців, що живуть на різних поверхах, а також були зафіксовані ще три випадки захворювання, пов'язані з цією ж будівлею, передає CNN.

Вивчається новий шлях передачі коронавірусу

Як відомо, під час спалаху коронавірусу в 2003 році трубопроводи стали одним з основних джерел поширення інфекції. Тоді в одному житловому комплексі було зареєстровано понад 300 випадків зараження, і 42 людини загинули після того, як через несправний водогін збудник проник у будівлю.

Відео дня

Зараз вчені вважають, що недуга здебільшого передається повітряно-краплинним шляхом під час безпосереднього контакту носія зі здоровою людиною. Але оскільки ці два пацієнти жили прямо один над одним, а первинна перевірка засвідчила, що труба була від'єднана від водостічної труби ванної кімнати, влада Китаю вирішила з'ясувати, чи міг вірус поширитися через каналізаційну систему будинку.

Під час пресконференції мікробіолог Юен Квок-Юнг заявив, що неправильно запечатана труба могла б призвести до передавання збудника, наприклад, якщо заражені фекалії потрапили в систему вентиляції споруди.

Поки цей варіант вивчається, Центр із охорони здоров'я Гонконгу рекомендував регулярно змінювати воду в зливних бачках і опускати кришку унітазу перед змиванням, щоб уникнути можливого поширення хвороби.

Раніше OBOZREVATEL розповідав, що смертельний коронавірус уповільнив темпи.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки